Reklamace a vrácení zboží

JAK POSTUPOVAT PŘI VRÁCENÍ ZBOŽÍ?

Nesedla vám velikost, nelíbí se vám barva? Nevadí. Pokud vám objednané zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete nám jej do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit zpět bez udání důvodu.

Nepoškozené zboží v původním stavu nám zašlete na adresu: Japitex s.r.o., Povstalecká 61, 97409 Banská Bystrica

Za každé vrácené zboží (i při výměně zboží nebo vyměnění za jinou velikost) vám zašleme zpět peníze, které jste předtím za zboží zaplatili, a to převodem na váš osobní účet.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

JAK REKLAMOVAT ZBOŽÍ

Před převzetím a zaplacením zásilky od doručovatelské společnosti, doporučujeme na místě zkontrolovat, zda není zásilka poškozena. V případě rozsáhlého poškození (roztržený obal, deformace a jiné rozsáhlé poškození) doporučujeme zásilku nepřevzít.

V případě reklamace nám zašlete reklamované zboží včetně příslušenství spolu s kopií faktury, popisem závady a vašimi kontaktními údaji (zpáteční adresa, tel. číslo, e-mail) na adresu: Japitex s.r.o., Povstalecká 61, 97409 Banská Bystrica

Reklamační formulář ke stažení naleznete zde

Zboží zasílejte buď formou balíku, nebo doporučeně jako dopis. Při zaslání zboží dobírkou nebude tato zásilka přijata.

Reklamované zboží musí být dodáno čisté a mechanicky nepoškozené. Náklady na přepravu reklamovaného zboží směrem od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Poštovné a jiné poplatky nevracíme. Zpáteční přepravu po vyřízení oprávněné reklamace hradíme my.

V případě, že dojde k vadě výrobku v záruční době (24 měsíců), má zákazník právo na odstranění vzniklé vady. V případě, že vada zboží je neodstranitelná, nahradíme vám vadný výrobek novým.

Reklamaci zboží vyřizujeme co nejrychleji, maximálně však do 30 dnů od data doručení reklamace.
Vybavením oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace. Pokud byla reklamace v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, pak záruční doba běžet znovu od data vyřízení reklamace.

Na zboží, které si ponecháte se vztahuje zákonem stanovená záruční doba 2 roky.
Zboží zůstává až do zaplacení zásilky vlastnictvím společnosti JAPITEX s.r.o.

Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 kč

Nikdy nezmeškejte nabídku. Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 kč, která platí na první nákup v hodnotě 1275 kč