SK CZ HU HR EN

Vyrobte si krásné doplňky, které budou ladit

Stačí kousek látky a chvilka času a vyrobíte si vlastní doplňky, které rozjasní vaše dny. Ať už je to doplněk k outfitu nebo do domácnosti, inspirujte se a bavte se. Pokud si v těchto dnech objednáte oblečení z kolekce Herbarium a napíšete do poznámky k objednávce, že byste si přáli kousek látky, rádi Vám ji zašleme.

Dolaďte svůj outfit do detailů

Malé detaily dělají velké divy. Platí to i při outfitu. Z kousku látky dokážete oživit celkový vzhled. Stačí k tomu opravdu málo - kousek látky stejné jako vaše šaty a nůžky. Pak už jen šikovné ruce, které to umí uvázat. Umíte si takto vytvořit:

  • mašli do vlasů
  • oživit účes na různé způsoby
  • uvázat mašli na kabelku
  • uvázat mašli na ruku jako náramek
  • uvázat na klíčenku


Vytvořte originální obraz

Z kousku látky dokážete vytvořit také krásný obraz, který doplní Váš interiér. Stačí opravdu málo. Zajímavý rámeček a kousek látky v potřebné velikosti. Volte kontrastní barvy a různé velikosti rámečků, abyste vytvořili zajímavý efekt. A pak to už jen sladit s doplňky v místnosti.


Sáček na bylinky jednoduše

Kousek látky umíte využít i jako sáček na bylinky. To si umíte vyrobit i bez šití a naprosto jednoduše. Rozvoní Váš domov a oživí misku na klíče nebo poslouží jako voňavá dekorace do věnečku nebo na jídelní stůl.

Postup:

1. Z látky si vystřihneme kruh (můžeme obkreslit např. misku nebo poklici)

2. Do středu vystřižené látky nasypeme bylinky (například levanduli)

3. Sáček svážeme jutovým provázkem nebo tenčí stuhou

Hotovo :)

Pokud sáček naplníte levandulí, můžete jej umístit do skříně mezi oblečení. Levandule je známá tím, že odpuzuje moly. Navíc skříň krásně provoní. Časem se může stát, že sáček už ztratí svou schopnost, ale stačí jej jen v rukou trochu pomačkat a esenciální oleje z levandule se znovu uvolní.

Dokonce prý pomáhá jej na chvíli vložit do mikrovlnné trouby, teplo znovu aktivuje vůni. Zároveň je takový sáček velmi jednoduché znovu otevřít a vyměnit levanduli za novou, a možná právě tu, z vaší zahrádky.

Krásný dárek, jak se podělit o své "bohatství" s ostatními a učinit tak radost.


Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 Kč

Nikdy nezmeškejte nabídku. Přihlaste se do newsletteru a získejte slevu 125 Kč, která platí na první nákup v hodnotě 1275 Kč

×